Reference

Co o mém koučinku říkají klienti?

Zažívala jsem Uvolnění, aktivní spolupráci, konkrétní zpětnou vazbu.

Sezení s Jitkou bylo velmi příjemné, díky její schopnosti navodit příjemnou atmosféru. Vnímáte, že dobře naslouchá, průběžně dává zpětnou vazbu, rekapituluje,.. Klidná a velmi příjemná komunikace vás provází po celou dobu setkání spolu s pocitem bezpečí. Cítila jsem se uvolněně, povzbuzená, po skončení setkání jsem se usmívala a byla nabitá pozitivní energií.

Moc Vám Jitko děkuji. Zvažuji možnost dalšího jednotlivého sezení nebo i transformační IKIGAI koučink. Umím si s vámi představit svůj velký posun.

Jindřiška Svatková, Karlovy Vary
 o službě 

Vizualizácia – ta zmenila moj stav a dala mi styčný bod

Veľmi oceňujem Jitkinu trpezlivosť, keďže som riešila pre mňa dosť ťažkú situáciu a bola som frustrovaná. S tým sa spájali aj moje vnútorné nepríjemné pocity na zaciatku sedenia.

Ona to dokázala otočiť tak, že mi to bolo a je prínosom. Vďaka technike, ktorú zvolila ma viedla do zmeny stavu a potom to prepojila s reálnymi, konkrétnymi postupmi vpred.

Som vďačná aj za styčný bod, vďaka ktorému sa viem napojiť kedykoľvek opäť na krásne pocity, ktoré chcem dosiahnuť. K tomu mi pomôžu aj poznámky, body, ktoré mi po sedení poslala. Koučing s Jitkou môžem len doporučit ??

Daniela Vladimírová, Dubnica n. Váhom
 o službě 

Jsem si vědoma svých klíčových darů a mám chuť rozvíjet se dál

Do ikigai koučinku jsem přišla, abych si ujasnila své talenty a kde je mohu co nejvíce využít. Jitka má nádherný dar naslouchání a také uklidňující a neuvěřitelně milý hlas. Samy o sobě by už tyto dary stačily, ale k nim ještě připojuje laskavost, respekt k tématu, co přinášíte a já sama ji požádala, aby byla pro mě i laskavou nakopávačkou.

Moc mě těší, že jsem prošla koučinkem právě s ní, jelikož sama vybudovala skvělé věci a na svém rozvoji stále pracuje. Svým vedením mě dovedla k zajímavým otázkám, na které bych sama určitě nepřišla, uvědomila jsem si hodně věcí a také se za hodně věcí ocenila.

Bez její krásné podpory by to nepřišlo. Jitku velice doporučuji jako koučku pro její citlivý přístup a ochotu být tam pro vás a vaše konkrétní téma.

Renata Eiglová, Praha
 o službě 

Dnes, v sedmnácti letech, jsem schopna otevřeně mluvit cizím jazykem, nejen ve škole, ale i v zahraničí.

Moje spolupráce s Jitkou Tužovou probíhá více než čtyři roky, přesněji od mých dvanácti let. V té době jsem měla strach mluvit anglicky, i přestože jsem se anglicky učila ve škole.

To vše díky hodinám, které dodnes probíhají formou konverzace jednou týdně. Během konverzací prakticky využívám anglický jazyk, což mi pomáhá se stále posouvat a získávat sebevědomí. Jitka mi velmi pomohla s mojí slovní zásobou, která byla na začátku poměrně omezená.

Velké plus, které hodiny přináší je osvojení anglických časů, kterých je více než v českém jazyce. Teď se připravuji na jazykovou zkoušku FCE, což je pro mě stále výzva, ale i velký krok dopředu. Angličtina s Jitkou mi pomohla překonat strach z mluvení, čehož využívám při studii dalších cizích jazyků.

Kurzy angličtiny s Jitkou proto vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšit a dosáhnout úrovně, která jim otevře nové možnosti, ať už se jedná o cestování nebo o studia v zahraničí.

Kateřina Francová, studentka gymnázia, Liberec
 o službě