O mně

Jako lektorka a koučka s praxí od roku 2006 nabízím koučinková sezení a rozvojové kurzy pro dospělé i děti. Můj přístup vychází z osvědčených vědeckých metod a zároveň respektuje emoce a prožívání každého jednotlivého člověka.

Jmenuji se Jitka Tužová a jsem lektorka angličtiny s Montessori vzděláním a držitelka certifikátu Neurolanguage Coach®, certifikovaná Gestalt koučka a máma dvou teenagerů.

Největší škola mého života byl život sám a moji největší učitelé byly a jsou mé děti.

Od roku 2006 se pohybuji v Montessori prostředí jako lektorka angličtiny, podnikatelka a zakladatelka vzdělávacího centra a česko-anglické Montessori mateřské a základní školy. Jsem rovněž mentorka a zakladatelka projektu Joyful English.

Prošla jsem si téměř vším, čím si podnikatelka a matka v jedné osobě může projít. Začátky byly krušné, obzvlášť, když si člověk musí vše „otestovat“ sám na sobě.

Během posledních šesti let se ze mě stala i vášnivá golfistka. Nejen pro hru samotnou. Golf v sobě nese mnoho prvků osobního rozvoje a principy z něj přenáším do života i do podnikání.

Své klienty podporuji na cestě seberozvoje, komunikace v angličtině nebo podnikání.
Nabízím kurzy rozvoje kritického myšlení pro děti i dospělé a mojí prioritou je vytvoření obohacujícího a bezpečného prostředí, ve kterém lidský mozek funguje nejlépe.

Zaujal vás můj přístup a rádi byste se dozvěděli více nebo se domluvili na konzultaci?